Public Affairs

Služby Public Affairs jsou poskytovány klientům, kteří chtějí aktivně rozvíjet své podnikání. Jsou určeny organizacím, které hledají nové kontakty, příležitosti a chtějí prostor pro svůj růst aktivně vyhledávat.

Služba Public Affairs je dále určena pro klienty, kteří chtějí aktivně ovlivňovat veřejný prostor kolem sebe a podílet se na něm. V době složitě provázaných procesů fungování společností ve veřejném prostoru je důležité aktivně sledovat nové regulační trendy od počátečních fází jejich vzniku.

Ekonomické a organizační poradenství

Uplynutím času roste jak podnik, tak veřejná organizace. V každodenním zápasu o zakázku nebo plnění úkolů, nutnosti stále reagovat na měnící se podmínky, nezbývá čas se zastavit a položit si otázku, zda podnik či organizace funguje efektivně.

Ale i v efektivnosti organizace a plynulosti procesů tkví úspěch na trhu či v efektivním využívání veřejných prostředků. I zde jsou peníze, které možná utrácíte zbytečně? Pomůžeme Vám hledat rezervy a šetřit Vaše peníze.

Komplexní dotační servis

Inconex, a.s. se specializuje na dotační poradenství a poskytování specializovaných služeb v oblastech strukturálních fondů EU a dotací ze státního rozpočtu poskytovaných dle zákona č. 218/2000 Sb.

Pomůžeme Vám s orientací v dotačních titulech, podpoříme Vás při přípravě projektové žádosti. Ale hlavně Vás provedeme celým životním cyklem projektu, včetně kontrol a auditů.

Pokud nám svěříte celé projektové řízení, ochráníme a zhodnotíme Vaše peníze
a pomůžeme dosáhnout cílů s minimalizací rizik. Můžeme Vám však jen nastavit procesní řízení projektů tak, abyste v žádném okamžiku neztratili kontrolu nad projektem.

Pro příjemce i poskytovatele dotace zajistíme zpracování analýzy rizik či evaluace systému projektového řízení či jeho komponentů.

Řízení lidských zdrojů

Poradenství v oblasti lidských zdrojů

Úspěch firmy a správný chod organizace potřebuje kvalitní a motivované zaměstnance. Investice lidských zdrojů rozvíjí znalosti, inovační potenciál a přináší budoucí zisky a spokojenost klientů. Využijte pro výběr zaměstnanců a jejich osobní rozvoj profesionálů ze společnosti Inconex, a.s., který nabízí poradenství v oblasti řízení lidských zdrojů. Ty jsou totiž nepostradatelnou součástí každé organizace a ovlivňují její chod. Správné zvolení vhodných metod pro výběr, rozvoj či motivaci zaměstnanců a jejich aplikace umožní řešit problémy s lidskými zdroji a tím dosáhnout vyšší efektivity a potenciálu organizace, podle teze „vyšší výkon = lepší výsledky či vyšší zisky“.

To mj. přináší:

 • udržení talentů a klíčových zaměstnanců
 • zvýšení stability týmu a snížení fluktuace
 • vyšší angažovanost zaměstnanců
 • vyšší loajalitu
 • lepší atmosféru na pracovišti
 • prevence syndromu vyhoření

V této oblasti nabízíme zejména:

 • Výběr zaměstnanců a řídících pracovníků (zacílený nábor a zvolení vhodné metody výběru pomůže vybrat kompetentní a motivované zaměstnance „mít ty správné lidi na správných místech“)

Metody výběru:

 • Behaviorální interview
 • Assessment Centrum
 • Psychodiagnostika
 • Rozvoj zaměstnanců a řídících pracovníků (cílený rozvoj a vhodné metody rozvoje přináší jistotu rozvoje těch pracovníků a těch kompetencí, které je třeba rozvíjet)

Metody diagnostické – poznat co je třeba rozvíjet:

 • Development Centrum
 • Řízené rozhovory/workshopy
 • Psychodiagnostika
 • 360° ZV

Metody rozvoje – nastavit efektivní způsob rozvoje:

 • Individuální rozvojový plán
 • Týmový rozvojový plán
 • Plán rozvoje pro talenty

Formy rozvoje:

Školení, tréninky, workshopy, stínování, mentoring, konzultace, sdílení zkušeností, zpětná vazba, koučování

 • Motivace (vhodná motivace přináší větší spokojenost pracovníků. Vědět co koho motivuje, resp. co zvyšuje jeho spokojenost a vědět jak správně motivovat.)

Metody diagnostické pro zmapování spokojenosti týmů/zaměstnanců:

Průzkum spokojenosti

360° zpětná vazba

Řízené rozhovory/workshopy

Metody podpůrné:

Podpora pro manažery – školení, workshopy, konzultace, nácviky situací, aj.

Podpora při nastavování systému motivace a odměňování

Facilitované workshopy

Projektové řízení

Outsourcing projektového řízení provádíme jako službu kdy zákazníkovi zajistíme komplexní servis od nápadu až k úspěšnné realizaci. Zajistíme dle potřeb klienta všechny fáze předprojektové přípravy, vytvoříme projektový plán a zabezpečíme řízení projektu.

Po dobu realizace projektu či naplnění dlouhodobé strategie zajistíme „in house“ Projektovou kancelář.

V rámci dosažení cíle zákazníka zapojujeme další specializované služby jako jsou PR, mediace a krizová komunikace. U nás najdete i další podpůrné činnosti pro úspěšnou realizaci projektu  jako například organizace nákupu a veřejných zakázek.

Organizace veřejných zakázek včetně výběrových řízení na bezpečnostní a technické bezpečnostní služby včetně odborných a znaleckých posudků na nabídky

Našim klientům zorganizujeme přípravu veřejných zakázek dle podmínek zákona o zadávání veřejných zakázek č.137/2006 Sb. a podmínek poskytovatelů dotací.

Dle potřeb klientů zorganizujeme i průzkum trhu a soutěž dodavatelů z privátního sektoru.

Při přípravě veřejných zakázek zohledňujeme nejlepší praxi a naše zkušenosti z kontrolní a auditní činnosti kontrolních a auditních orgánů ČR a Evropské komise.

Projektová kancelář

Zajistíme komplexní projektový servis uvnitř vaší organizace. Převezme odpovědnost za přípravu a realizaci projektu. Soustředíme 100% výkonu pro úspěch vašeho projektu. Vy udáte směr, my vás dovedeme do cíle!

Naši spokojení partneři

Kancelář společnosti:

Sídlo společnosti:

Duben 2020
Po Út St Čt So Ne
     
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
© 2015 - Inconex - All Rights Reserved